Microsoft połączy Windows Live i Office Live

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

To już informacja oficjalna - Windows Live i Office Live zostaną połączone w jedną spójną platformę.

Microsoft poinformował, że Windows Live i Office Live zostaną połączone, by ułatwić użytkownikom korzystanie z usług i uprościć ich strukturę. Niektórzy spekulują jednak, że reorganizacja to kolejny punkt w planie oszczędności Microsoftu. Połączenie będzie widoczne na zewnątrz dopiero przy okazji wydania kolejnej generacji aplikacji Windows Live oznaczonych jako Wave 4, co ma zrównać się w czasie z premierą Office 14. Przypomnijmy, że premiera trzeciej generacji (Wave 3) odbyła się całkiem niedawno, bo na początku stycznia.

Platforma Office Live była zdecydowanie mniej znana, niż Windows Live. Są to głównie usługi dla firm, takie jak chociażby Office Live Workspace, Office Live Small Business czy Office Live Groove. Windows Live to z kolei usługi dla użytkowników indywidualnych.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza