r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft pomaga w wyborze licencji

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Z myślą o obecnych i przyszłych klientach korzystających z programów licencjonowania grupowego Microsoft udostępnił na swoich stronach nowe narzędzie - Product License Advisor.

Jego założenie jest proste - ma pomóc w wyborze odpowiedniego modelu licencjonowania grupowego, a później także doradzić, którą wersję danego produktu zakupić. Umożliwia porównanie różnych programów licencjonowania - Open License Business, Open License Volume, Open Value, Select License i Enterprise Agreement. Product License Advisor umożliwia porównanie kilku wariantów pod kątem ich ceny oraz stopnia, w jakim będą one spełniać określone przez nabywcę cele. Microsoft ma nadzieje, że udostępnienie tego narzędzia zmniejszy liczbę problemów i wątpliwości towarzyszących zaopatrywaniu się w licencje w ramach programów Volume Licensing. Narzędzie jest niestety na razie przygotowane wyłącznie pod kątem klientów w Stanach Zjednoczonych - wersja polska powinna pojawić się na wiosnę przyszłego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.