r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft potwierdza brak wsparcia dla XP w Windows Live Wave 4

Strona główna Aktualności

Chris Jones, wicedyrektor działu Windows Live, na łamach blogu Inside Windows Live potwierdził oficjalnie, że wersja Wave 4 aplikacji Windows Live Essentials nie będzie działać pod Windows XP.

Jones zaznaczył, że jest świadomy ciągle wysokiej popularności Windows XP i zapewnił, że dotychczasowe wydania Live Essentials będą na tym systemie nadal wspierane. Odnosząc się do Wave 4 stwierdził, że system Windows XP ma już prawie 10 lat i nie zapewnia tego poziomu obsługi grafiki co nowsze wersje Windows. Już przy pracach nad wczesnymi wersjami testowymi aplikacji Microsoft stwierdził, że warto byłoby wykorzystać bardziej zaawansowane funkcje graficzne. W tym celu potrzebował platformy graficznej, która niestety nie była dostępna w systemie Windows XP.

Porzucanie przez programistów starych platform, które nie oferują odpowiedniej funkcjonalności, jest czymś normalnym. W przypadku programów z edycji Wave 4 trudno jednak doszukać się przypadków wykorzystania zaawansowanych funkcji graficznych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.