reklama

Microsoft potwierdza pakiet rodzinny w Windows 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami, Microsoft będzie oferował Windows 7 Home Premium w pakiecie rodzinnym.

Przypomnijmy, że w ramach pakietu rodzinnego możliwy będzie zakup Windows 7 w wersji Home Premium oraz jego instalacja na trzech maszynach w obrębie jednego gospodarstwa domowego. Niestety Microsoft nie ujawnił jeszcze szczegółów na temat cen tej promocji.

Pakiet rodzinny nie jest wymysłem Microsoftu - już od 2002 roku w swojej ofercie ma go Apple. Oferuje on Mac OS z możliwością instalacji na maksymalnie pięciu komputerach. Klienci Microsoftu o pakiet rodzinny prosili już za czasów debiutu Visty. Microsoft zaoferował więc limitowaną czasowo promocję, która umożliwiała osobom posiadającym wersję Ultimate, kupienie do trzech kopii Visty Home Premium po zniżkowej cenie.

Ceny pakietu rodzinnego będą prawdopodobnie znane do końca miesiąca, kiedy to Microsoft planuje sfinalizowanie kodu Windows 7.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić