r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft potwierdza: wszystkie Lumie z Windows Phone 8 otrzymają aktualizację do Windows 10

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Aktualizacja obecnych urządzeń z Windows Phone 8 do Windows 10 była jak do tej pory tematem jedynie plotek i spekulacji. Wprawdzie potwierdzało ją coraz więcej źródeł, jednak dalej brakowało tego najważniejszego, oficjalnego. Za taki możemy uznać opublikowany dzisiaj tweet.

Wiadomość pojawiła się na oficjalnym Microsoft Lumia. W odpowiedzi na pytanie użytkownika potwierdzono, że wszystkie urządzenia z serii Lumia otrzymają aktualizację do Windows 10 oraz, że niedługo dowiemy się o nowych urządzeniach z tym systemem.

Wprawdzie ogłoszenie tak ważnej informacji na Twitterze może budzić pewne podejrzenia, jednak jak do tej pory nikt jej nie dementuje. Wszystko wskazuje na to, że możemy uznać ją za prawdziwą. Tym bardziej, że pokrywa się ze wcześniejszym przeciekami. Dodatkowo potwierdziła się informacja o tym, że nowy system będzie nosił nazwę Windows 10 także na smartfonach.

r   e   k   l   a   m   a

Przed Microsoftem spore wyzwanie. Wprawdzie niewiele wiemy o nowym Windows 10 w wersji na telefony, ale jego optymalizacja na urządzenia z 512 MB pamięci ram i 4 GB pamięci masowej nie będzie zadaniem łatwym. Pytanie czy nie czeka ich taki sam los jak starszych iPhone’ów , które przy aktualizacji do najnowszego iOS potrafi działać odczuwalnie gorzej. Odpowiedź poznamy zapewne wraz z wypuszczeniem Windows 10 do kanału deweloperskiego.

Aktualizacja: Microsoft na Twitterze potwierdził także, że planuje zaktualizować wszystkie obecne telefony z Windows Phone 8 do Windows 10, a nie tylko Lumie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.