reklama

Microsoft prezentuje działanie konsoli Xbox One od strony systemowej

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W Polsce poczekamy sobie na Xboksa One i na razie musimy się karmić materiałami, które Microsoft przygotował z okazji zbliżającej się premiery konsoli w innych częściach świata. W najnowszym materiale wideo promującym urządzenie Mark Whitten oraz Yusuf Mehdi oprowadzają nas po jego systemie, od szybkiego logowania się z użyciem Kinecta, przez personalizację menu i szybkie przełączanie się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz telewizją, po opcje powiązane z Xbox Live, a także ciekawostki w rodzaju śledzenia ruchu użytkownika podczas rozmowy przez Skype'a.

Warto w tym momencie przypomnieć chyba potwierdzone aplikacje i gry na start. Jeśli o te pierwsze chodzi, szczęśliwcy z zagranicy dostaną Xbox Fitness, Xbox Video, Xbox Music, Internet Explorera, Skype'a, SkyDrive'a plus Upload, czyli udostępnianie własnych treści. Do wiosny dojdzie do tego łącznie 13 aplikacji od multimediów takich jak te obsługujące 4oD, Amazon\LOVEFiLM, blinkbox, Crackle, Demand 5, Eurosport, Machinima, MUZU TV, Netflix, NOW TV, TED, Twitch oraz Wuaki.tv.

Przy premierze z gier pojawią się Dead Rising 3, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome, Killer Instinct, Assasin's Creed IV: Black Flag, Call of Duty: Ghosts, Battlefield 4, Just Dance 2014, Need for Speed: Rivals, Lococycle, LEGO Marvel Super Heroes, Minecraft, Zoo Tycoon, Powerstar Golf, Crimson Dragon, Madden NFL 25, Skylanders: Swap Force, NBA 2K14, NBA Live 14, FIFA 14, Zumba Fitness: World Party oraz Fighter Within.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama