r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft przygotowuje Windows Advisor

Strona główna Aktualności

Czyżby Microsoft miał już dość pretensji użytkowników co do problemów z systemem Windows Vista? Takie jest pierwsze wrażenie po zapoznaniu się z informacją, że firma rozpoczęła zamknięty program beta nowego narzędzia Windows Advisor, którego zadaniem będzie rozpoznawanie problemów z systemem i wskazywanie, co jest za te problemy odpowiedzialne.

Jak podaje Microsoft, Windows Advisor to prosty w obsłudze program, który nieustannie czuwa nad pracą systemu. W momencie, gdy napotkany zostanie problem, aplikacja stara się ustalić jego przyczynę - czy to wadliwe oprogramowanie, źle napisany sterownik, brak aktualizacji, wolne połączenie z Internetem czy nawet uszkodzenie sprzętu. Użytkownik w każdej chwili będzie mógł także samodzielnie przeprowadzić takie skanowanie, jak i przeczytać ewentualne instrukcje rozwiązania problemów wyszukane przez program. Do dyspozycji będzie również "skrzynka narzędziowa" ze skrótami do najpotrzebniejszych programów diagnostycznych i konserwacyjnych.

Windows Advisor wygląda więc na rozszerzenie już wbudowanego w Vistę narzędzia Raporty i rozwiązania problemów. Nowa aplikacja będzie jednak dostępna także dla Windows XP. Kiedy finalna wersja? To na razie pozostaje tajemnicą Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.