reklama

Microsoft przyjmuje zgłoszenia do bety Office 2010 Starter

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zaprasza do programu beta pakietu Office 2010 Starter - specjalnej, bezpłatnej edycji Office utrzymywanej z reklam.

O edycji Starter, jaka zadebiutuje w przyszłym roku przy okazji premiery Office 2010, pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz przypomnijmy, że ma być ona preinstalowana na nowych komputerach zupełnie za darmo i będzie utrzymywana z reklam. W skład edycji Starter wejdzie Word 2010 oraz Excel 2010, niemniej zostaną one okrojone z większości funkcji - w przeciwieństwie jednak do istniejących już na rynku darmowych przeglądarek dokumentów Office, tym razem dostępne będą także opcje zapisu. Całość jest alternatywą dla wycofywanego już powoli Worksa.

Aby wziąć udział w testach, wystarczy wypełnić krótką ankietę, a następnie cierpliwie czekać na odpowiedź z zaproszeniem. Nadejdzie ona, gdy beta Office 2010 Starter będzie dostępna do pobrania.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić