Microsoft publicznie zademonstruje Windows 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Najnowsze plotki pochodzące z najczęściej dobrze poinformowanego bloga I Started Something mówią, że kolejna wersja klienckiego systemu Windows póki co oznaczona kodową nazwą "7" będzie już jutro przedmiotem oficjalnej, publicznej demonstracji.

Demonstracja ma się odbyć podczas konferencji D6: All things digital organizowanej 27-29 maja w Kaliforni. Co ciekawe, jest to ta sama impreza, podczas której w ubiegłym roku miało miejsce historyczne spotkanie na jednej scenie Billa Gatesa z Microsoftu i Steve'a Jobsa z Apple. Zademonstrowanie Windows 7 miałoby więc sens, ponieważ w przeszłości firma często wykorzystywała konferencje D do ważnych prezentacji i oświadczeń. Apetyt wzmaga fakt, że sesję ze strony Microsoftu poprowadzą wspólnie Gates oraz CEO Steve Ballmer - idealne osoby do dyskusji o przyszłości firmy.

Czy rzeczywiście uczestnicy będą mieli szansę zobaczyć na żywo Windows 7 - przekonamy się wkrótce. Niestety w poprzednich edycjach organizatorzy nie zapewniali transmisji internetowej, więc i w tym przypadku trudno takiej oczekiwać. Niemniej szczegółowe relacje i fotogalerie pojawią się z pewnością na wielu zagranicznych blogach.

© dobreprogramy

Komentarze