Microsoft radzi, jak podłączyć Neostradę pod Vistą

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Nie ma co ukrywać, że używanie systemu Windows Vista wciąż wiąże się z wieloma problemami z kompatybilnością z niektórymi aplikacjami czy sprzętem, choć im dalej od premiery tym liczba działających sterowników zwiększa się. Sporo problemów Vista mogła przysporzyć użytkownikom Neostrady, gdyż nie działa na niej aplikacja dostępowa z płyty CD, trudno też wyszukać odpowiednie sterowniki.

W odpowiedzi na te problemy w witrynie Microsoft przeznaczonej dla partnerów OEM w części dostępnej dla wszystkich internautów opublikowana została dość szczegółowa instrukcja instalacji Neostrady w systemie Windows Vista. Microsoft opisuje krok po kroku proces instalacji sterowników, ponadto podaje także linki do plików dla najpopularniejszych modemów: firm Thomson, Sagem (także wersji bezprzewodowej i Livebox) oraz modelu ZTE ZXDSL 852. Część sterowników dostępna jest także dla wersji 64-bitowych. Polecamy lekturę wszystkim, którzy mają problemy z konfiguracją Neostrady na Viście.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy