reklama

Microsoft rozdaje 200 zł za zakup wybranych telefonów Nokia Lumia

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Polski oddział Microsoftu (a dawniej Nokii) nie ustaje w promowaniu telefonów z serii Lumia za pomocą nagród i dodatków dla osób, które zdecydują się na ich zakup. Były już darmowe aplikacje, kupony do sklepu Windows, zniżki do restauracji i regularne konkursy. Teraz przyszła pora na nagrodę pieniężną. Kupując Lumię 730 lub 735 możemy uzyskać 200 zł zwrotu na nasze konto.

Promocja jest ważna od 13.10.2014 do 30.11.2014, a ilość premii ograniczono do 5000. Pełny regulamin akcji można znaleźć na fanpage Noki. Tam też znajduje się formularz, który należy wypełnić i wraz z dowodem zakupu przesłać na określony w regulaminie adres. Nie jest to pierwsza akcja tego typu. W czerwcu można było otrzymać 100 zł zwrotu za zakup telefonów z serii Nokia X.

Zapewne i tym razem nie zabraknie głosów, że Microsoft musi dopłacać aby ktoś chciał kupić telefony z ich systemem. Jednak czy zwykłego użytkownika interesuje dlaczego może otrzymać coś w promocji? Na pewno taka akcja ucieszy go bardziej niż pieniądze wydane na kolejny bilbord, albo reklamę w TV.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama