Microsoft rozpoczął aktualizację Windows Phone 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Microsoft rozpoczęła udostępnianie aktualizacji dla telefonów z systemem Windows Phone 7.

Nie jest to jednak zapowiadana duża aktualizacja, która miała wprowadzić m.in. funkcje kopiowania i wklejania. Obecnie udostępniana poprawka ma na celu przygotowanie systemu do instalacji przyszłych poprawek. Najbliższa z nich, nazywana NoDo, będzie udostępniona już w przyszłym miesiącu. Wprowadzi ona oczekiwaną funkcję kopiuj-wklej, możliwość lokalizacji w oparciu o CDMA, obsługę chipsetu Qualcomm 7x30 oraz poprawki wykrytych błędów. Kolejna aktualizacja, Mango, pojawi się w dalszej przyszłości. Zawierać będzie obsługę gestów, Internet Explorer 9, HTML5 oraz Silverlight. Udostępnianą teraz aktualizację można zainstalować podłączając telefon do komputera i uruchamiając oprogramowanie Zune lub też Windows Phone 7 Connector w przypadków komputerów Mac.

Funkcja kopiowania i wklejania pojawia się na Windows Phone 7 z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Warto jednak pamiętać, że użytkownicy iPhone'a musieli na nią czekać prawie dwa lata.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych