reklama

Microsoft rozpoczyna aktualizację Windows Phone 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Po wydaniu, nie bez trudności, aktualizacji przygotowującej, Microsoft rozpoczął udostępnianie właściwej poprawki dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Phone 7. Nosi ona kodową nazwę NoDo.

Jedną z najważniejszych funkcji jakie wprowadza aktualizacja jest kopiuj-wklej. Możliwe jest kopiowanie z SMSów, e-maili, stron internetowych i dokumentów Office. Ponadto przyspieszono uruchamianie oraz wznawianie programów i gier. Ulepszone zostało wyszukiwanie w Marketplace a także wprowadzono inne poprawki w obsłudze sklepu. Dodano wyświetlanie adresu MAC karty WiFi oraz usunięto limit profili bezprzewodowych. Wprowadzone zostały ulepszenia do Outlooka oraz w odbieraniu MMSów. Poprawiono synchronizację z Facebookiem. Poprawiono przełączanie pomiędzy trybem filmu i zdjęć, poprawiono odtwarzanie muzyki przez Bluetooth. Dodano także poprawki pochodzące od producentów poszczególnych urządzeń.

Tymczasem pojawił się hack wprowadzający funkcję podobną do wielozadaniowości, wymaga jailbreaku.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić