r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft rozpoczyna aktualizację Windows Phone 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Po wydaniu, nie bez trudności, aktualizacji przygotowującej, Microsoft rozpoczął udostępnianie właściwej poprawki dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Phone 7. Nosi ona kodową nazwę NoDo.

Jedną z najważniejszych funkcji jakie wprowadza aktualizacja jest kopiuj-wklej. Możliwe jest kopiowanie z SMSów, e-maili, stron internetowych i dokumentów Office. Ponadto przyspieszono uruchamianie oraz wznawianie programów i gier. Ulepszone zostało wyszukiwanie w Marketplace a także wprowadzono inne poprawki w obsłudze sklepu. Dodano wyświetlanie adresu MAC karty WiFi oraz usunięto limit profili bezprzewodowych. Wprowadzone zostały ulepszenia do Outlooka oraz w odbieraniu MMSów. Poprawiono synchronizację z Facebookiem. Poprawiono przełączanie pomiędzy trybem filmu i zdjęć, poprawiono odtwarzanie muzyki przez Bluetooth. Dodano także poprawki pochodzące od producentów poszczególnych urządzeń.

Tymczasem pojawił się hack wprowadzający funkcję podobną do wielozadaniowości, wymaga jailbreaku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.