r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft rozpoczyna betę Windows Live Messenger 9

Strona główna Aktualności

Tak jak pisaliśmy na początku listopada, Microsoft tuż po wydaniu nowego Windows Live Messenger 8.5 zabrał się do pracy i tworzy następną wersję - tym razem oznaczoną numerem 9.0. Choć mówi się, że nowy Messenger w finalnym kształcie ujrzy światło dzienne dopiero pod koniec 2008 roku (lub nawet później), to prace postępują na tyle, że korporacja rozpoczęła już nominacje do zamkniętego programu beta. W pierwszej kolejności zaproszenia otrzymują byli beta-testerzy i inne osoby związane z komunikatorem.

Przy okazji pojawiła się informacja o jeszcze jednej nowej funkcji, jaką Microsoft planuje dodać do Windows Live Messenger 9. Nosi ona nazwę Multiple Points of Presence i dzięki niej jeden użytkownik będzie mógł być zalogowany równocześnie na więcej niż jednym urządzeniu - na przykład na swojej stacji roboczej i palmtopie. Aktualnie zalogowanie w innym miejscu skutkuje natychmiastowym wylogowaniem z poprzedniego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.