Microsoft rozpoczyna betę Windows Live Messenger 9

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Tak jak pisaliśmy na początku listopada, Microsoft tuż po wydaniu nowego Windows Live Messenger 8.5 zabrał się do pracy i tworzy następną wersję - tym razem oznaczoną numerem 9.0. Choć mówi się, że nowy Messenger w finalnym kształcie ujrzy światło dzienne dopiero pod koniec 2008 roku (lub nawet później), to prace postępują na tyle, że korporacja rozpoczęła już nominacje do zamkniętego programu beta. W pierwszej kolejności zaproszenia otrzymują byli beta-testerzy i inne osoby związane z komunikatorem.

Przy okazji pojawiła się informacja o jeszcze jednej nowej funkcji, jaką Microsoft planuje dodać do Windows Live Messenger 9. Nosi ona nazwę Multiple Points of Presence i dzięki niej jeden użytkownik będzie mógł być zalogowany równocześnie na więcej niż jednym urządzeniu - na przykład na swojej stacji roboczej i palmtopie. Aktualnie zalogowanie w innym miejscu skutkuje natychmiastowym wylogowaniem z poprzedniego.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję