r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft rozpoczyna prace nad Internet Explorerem 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z zapowiedzią, Microsoft nie robi długich przerw między wydaniami przeglądarki Internet Explorer i zabiera się do projektowania kolejnej wersji.

W ciągu kilku dni w witrynie Connect pojawi się ankieta dotycząca nowej bety. Na podstawie udzielonych odpowiedzi zostanie wybrana pierwsza grupa osób. Nie będą to jednak jeszcze testerzy bowiem chodzi o wczesną fazę, gdy zgłaszane będą pomysły na ulepszenia i nowe funkcje. Z tej grupy zostaną wybrane najaktywniejsze osoby, które będą mogły dalej współpracować z grupą produktową i testować nową wersję przeglądarki. Jednak nawet w pierwszej fazie Microsoft dopuści bardzo małą grupę uczestników. Ci, którzy się dostaną zostaną powiadomieniu w ciągu 2-3 tygodni.

Jak widać Microsoft czuje mocno oddech konkurencji. Nie tylko spieszy się ale też od samego początku chce zbierać opinie i sugestie. Okres beta potrwa jednak pewnie niewiele krócej niż w przypadku IE7. Czy w związku z tym Internet Explorer nadąży za Operą i Firefoksem?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.