Microsoft rozpoczyna promocję IE 9 i Windows Phone 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft rozpoczął kampanie reklamowe mające na celu promocję najnowszego systemu Windows Phone 7 i przeglądarki Internet Explorer 9. Wkrótce premiery obu produktów.

Najbliższe miesiące to okres gorących premier w świecie Microsoftu. Na październik planowana jest prezentacja systemu operacyjnego dla smartfonów, Windows Phone 7 - pierwsze telefony do sklepów trafią najprawdopodobniej przed Świętami. Rozpoczęto właśnie kampanie reklamowe mające na celu promocję nowych produktów. Na promocję WP7, jak twierdzi TechCrunch, wydano w sumie 500 mln dolarów. Na razie Microsoft zaprezentował jedynie reklamę systemu wzorowaną na filmie "Lawrence z Arabii". W najbliższym czasie należy jednak spodziewać się kolejnych reklam i materiałów promujących system dla smartfonów.

W Internecie promowany jest również Internet Explorer 9 - w związku ze zbliżającą się premierą wersji beta programu. Pojawiły się już bannery reklamowe zachwalające przeglądarkę jako produkt, który zmieni Sieć na zawsze. Informują one o premierze wersji beta IE9, która ma mieć miejsce 15 września w San Francisco. Tego dnia Microsoft uruchomi też stronę Beauty Of The Web. Za jej pośrednictwem będziemy mogli dowiedzieć się szczegółów na temat najnowszej przeglądarki i prawdopodobnie pobrać udostępnioną wersję beta.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych