r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft rozpoczyna rozdawanie gier od Defense Grid: The Awakening

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Microsoft podczas tegorocznego E3 zachęcał graczy do wykupienia abonamentu Xbox Live Gold, obiecując posiadaczom Xboksów 360 co miesiąc za darmo dwie ciekawe produkcje, aż do czasu premiery nowej konsoli firmy w listopadzie. Jako pewien przedsmak akcji, już w czerwcu posiadający subskrypcję mogli ściągnąć na dysk bezpłatnie Fable III, a potem nastawiano nas na Assassin's Creed II oraz Halo 3. Tymczasem pierwszą propozycją gratis w tym miesiącu jest okazuje się zręcznościowe Defense Grid: The Awakening od Hidden Path Entertainment.

Co prawda gra zebrała w 2009 roku naprawdę dobre recenzje, ale nie ma co się dziwić rozgoryczeniu niektórych — przygody zabójcy Ezio Auditore da Firenze czy Master Chiefa to mimo wszystko dzieła o wiele większego kalibru. Projekt z Xbox Live Arcade pokazuje też, że błędnie było optymistycznie szykować się na same głośne, pudełkowe tytuły, tylko w cyfrowej formie. Microsoft wyjaśnia, że produkcje Ubisoftu oraz Bungie posłużyły podczas prezentacji w Los Angeles za przykłady — choć Yusuf Mehdi głośno wspominał, że są one na dobry początek...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.