r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft rozpoczyna wprowadzanie nowego Hotmaila

Strona główna Aktualności

Dzisiaj Microsoft rozpoczął aktualizowanie swojej poczty internetowej Windows Live Hotmail do wersji Wave 4.

O rozpoczęciu aktualizacji poczty poinformował na oficjalnym blogu Mike Schackwitz z Microsoftu. Wyjaśnił również, dlaczego zmiany nie są od razu dostępne dla wszystkich użytkowników. Otóż serwery Hotmaila pogrupowane są w klastry, których są całe setki. Wprowadzenie aktualizacji we wszystkich zajmie sporo czasu, dlatego firma robi to etapami i przy okazji poprawia dostrzeżone błędy zanim obejmą one większą liczbę użytkowników. Cały proces zakończy się w połowie sierpnia, ale nawet wówczas nie wszystkie funkcje będą dostępne dla wszystkich - integracja z Office Web Apps zostanie udostępniona najpierw w USA, Kanadzie, Anglii i Irlandii. Pozostałe kraje zyskają tę funkcję najpóźniej z końcem roku.

Przypomnijmy, jakie zmiany wprowadził Microsoft w nowym Hotmailu. Informacje na ten temat pojawiały się od stycznia. W kwietniu wyciekły pierwsze zrzuty ekranu, a także wiadomości o obsłudze push e-mail i synchronizacji poprzez ActiveSync. Zadbano także o nowe rozwiązania zmniejszające ilość spamu, zwiększono możliwości obsługi konta i współpracy z innymi programami (np. Office). Na temat wielu zmian w Hotmailu pisaliśmy również przy okazji oficjalnej demonstracji wersji Wave 4 kilka tygodni temu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.