Microsoft szaleje: biały Xbox One, wysyp hitów i polska premiera w październiku?

Strona główna Aktualności

O autorze

Chociaż daty premiery premiery Xboksa One w Polsce wciąż nie ma, na konsolę czeka spore grono tych, którym spodobała się rozrywka na Xboksie 360, a także ogólnie miłośników Microsoftu. Dla nich każda informacja odnośnie nowego systemu firmy jest cenna, nawet te nie do końca potwierdzone. Portfele na pewno rozbudzą im między innymi wieści o tym, że biała wersja konsoli miałaby trafić normalnie do sprzedaży. W dodatku byłaby już dostępna w naszym pięknym kraju, pojawiając się w nim na jesieni.

Model rozdawany dotąd wyłącznie pracownikom Microsoftu ponoć wejdzie do sklepów w październiku, wraz z wystawieniem na półki gry Sunset Overdrive studia Insomniac Games. Xbox One zawita wtedy w kolejnej partii państw, na których liście figuruje niby też Polska. W listopadzie dostaniemy również wersję z dyskiem 1TB. Tańszy, bo bez napędu optycznego sprzęt, także podobno jednak ostatecznie nie jest wykluczony. Nadchodzące miesiące przyniosą ponadto wiele innych gier, których warto wypatrywać.

Myśleliście o Halo 2 Anniversary, czyli odtworzeniu w Full HD hitu z pierwszego Xboksa? Może dostaniecie tytuł 11 listopada, od razu z kodem do bety Halo 5 w przypadku edycji kolekcjonerskiej. Forza Horizon 2 z otwartym światem zawładnąć miałaby umysłami wielbicieli wyścigów nieco wcześniej, bo we wrześniu. Gwiazdka z kolei należeć ma do projektu Quantum Break od Remedy. W dalszej perspektywie jest Fable Legends, bo premiera hipotetycznie latem 2015 roku, a w 2016 doczekamy się (chyba) Crackdown 3.

© dobreprogramy

Komentarze