Microsoft testuje Binga w HTML5

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft testuje Binga w wersji HTML5. Planowanych jest sporo nowości, wciąż jednak nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera odświeżonej wersji wyszukiwarki.

Microsoft demonstrował już nowości, jakie mają pojawić się w nowym Bingu. To między innymi zaawansowane wyszukiwanie grafik czy wyświetlanie pogodny w okienku podpowiedzi. Nowa wersja wyszukiwarki ma być szybsza, lepsza i rzecz jasna zagrozić Google. Tyle że nadal nie wiadomo, kiedy się pojawi. Pierwsze zapowiedzi na jej temat usłyszeliśmy jeszcze w zeszłym roku we wrześniu - z okazji premiery wersji beta Internet Explorera 9. Od tego czasu niewiele się zmieniło, no, może poza pojawiającymi się kolejnymi terminami premiery Binga w HTML5.

Podobno Microsoft testuje już nową wersję wyszukiwarki i wiele wskazuje na to, że będzie ona miała nowy wygląd - Metro. Wygląda na to, że firma z Redmond postanowiła wprowadzić swój interfejs do jak największej liczby oferowanych usług. Metro mamy już w ramach Windows Phone 7, Download Center, od niedawna w serwisie MSDN. Mówi się także o jego wprowadzeniu w systemie Windows 8. Teraz zaś wyciekły zrzuty ekranu prezentujące interfejs na stronach Binga. Biorąc pod uwagę wiadomości zamieszczane przez pracowników Microsoftu, odświeżona wersja wyszukiwarki w HTML5 powinna pojawić się już niebawem. Pytanie, czy będzie na tyle rewolucyjna, aby choć trochę zagrozić pozycji Google na rynku?

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi