r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft też szykuje usługę strumieniowania gier z chmury?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Z punktu widzenia fana świata elektronicznej rozrywki, wiele czynników przemawiałoby za sensownością uruchomienia przez Microsoft własnej usługi strumieniowania gier z chmury, z których jednym z najważniejszych jest zapowiedź takiej opcji przez Sony na PlayStation 4. Firma ma w rękach opracowaną przez Gaikai technologię i tak między innymi ma zamiar załatwić też kwestię wstecznej kompatybilności z PS3. Redmond jednak wbrew pozorom ponoć wcale nie śpi, chcąc powalczyć również na tym polu.

Według nieoficjalnych doniesień, Microsoft demonstrował na jednym z wewnętrznych spotkań grę Halo 4 z Xboksa 360 uruchomioną na telefonie Nokia Lumia 520 oraz PC o bardzo przeciętnej specyfikacji, działającą sprawnie właśnie dzięki przesyłaniu rozgrywki z chmury. Prototypowe rozwiązanie już niby charakteryzuje się znośnym opóźnieniem sięgającym około 45ms, a to dopiero początek drogi. Postać kontrolowana była za pomocą pada, działającego ze smartfonem dzięki dodatkowej przystawce. Usługa nie ma jeszcze nazwy i nie wiadomo kiedy, jeśli ostatecznie w ogóle, zostanie zaoferowana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.