Microsoft ucina spekulacje o Windows Seven

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Po wydaniu pierwszej, bardzo wczesnej kompilacji systemu Windows Seven najważniejszym firmom partnerskim Microsoftu (przypomnijmy - build 6519 oznaczony jako Milestone 1) rozgorzały spekulacje na temat przyspieszenia prac nad nowym systemem i zbliżających się terminów publikacji jego bet, a później samej premiery.

Microsoft oficjalnie ucina te spekulacje mówiąc, że Windows Seven znajduje się jeszcze we wczesnej fazie projektu, a prace potrwają przynajmniej trzy lata. Oznacza to, że wbrew krążącym pogłoskom w 2009 roku system na pewno nie znajdzie się jeszcze na rynku. Co więcej, jakiekolwiek orientacyjne terminy zostaną podane dopiero, gdy korporacja wyznaczy cele, do których będzie dążyć wraz z pracą nad Windows Seven.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu