r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft ujawnił datę premiery Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Spekulacje na temat daty premiery Windows 8.1 wreszcie dobiegły końca. Ucinając narastającą lawinę plotek, Microsoft oficjalnie ogłosił, że nowa wersja zostanie udostępniona nieco ponad tydzień przed pierwszymi urodzinami systemu operacyjnego — 18 października o północy czasu nowozelandzkiego. Uwzględniając przesunięcie czasu, w Polsce będzie to czwartek 17 października o godz. 13.00. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aktualizację będzie można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Windows.

Równocześnie z pojawieniem się aktualizacji, do sklepów na całym świecie ma trafić sprzęt z zainstalowaną nową wersją systemu, jak również Windows 8.1 w wersji pudełkowej (na razie ceny nie zostały ujawnione). Na tym jednak nowości się nie kończą, bo Microsoft będzie miał pełne ręce roboty — tego samego dnia koncern planuje udostępnić Windows Server 2012 R2 i System Center 2012 R2, a także aktualizację dla usługi Windows Intune. Początkowo nowe wersje tych produktów będzie można pobrać z TechNet Evaluation Center, natomiast w sprzedaży mają pojawić się nieco później — 1 listopada 2013 roku.

Dodatkowo, wraz z Windows 8.1 pojawią się także odświeżone wersje popularnych aplikacji, które zostaną dostosowane do nowych wytycznych koncernu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.