r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft uruchamia platformę usług bankowości elektronicznej

Strona główna Aktualności
Microsoft wraz z firmą M-Com uruchamia platformę służącą do wykonywania płatności elektronicznych za pomocą urządzeń mobilnych. Ma ona dostarczyć użytkownikom dodatkowych kanałów dostępy do usług bankowych.

Usługa nosi nazwę M-Com BankAnywhere i oparta jest o rozwiązania Microsoftu: Windows 2000/2003 SQL Server 2000/2005 i Internet Information Services. Ma być bezpieczna i implementować zasady zarządzania ryzykiem. Ciekawie wygląda tu więc fakt użycia dosyć starych wersji oprogramowania.

Oficjalna data uruchomienia usługi nie jest jeszcze znana. Aby odniosła ona sukces, Microsoft musi zapewnić wsparcie nie tylko dla Windows Mobile ale też dla platform konkurencyjnych. Ponadto rynek usług bankowych dostępnych przez urządzenia mobilne nie jest postrzegany przez wszystkich analityków jako szczególnie lukratywny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.