r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft w 2014 roku rozciągnie program Games with Gold na Xboksa One

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gracze nie lubią, kiedy się im odbiera przywileje i gdy raz zaczną dostawać coś za darmo, potem trudno jest ich od tego odzwyczaić — Microsoft zdaje się wiedzieć o tym doskonale. Z tego między innymi względu firma zdecydowała się na dalsze rozdawanie gier w ramach programu Games with Gold, chociaż wstępnie planowała opłacającym abonament na Xboksie 360 zaoferować go wyłącznie do premiery Xboksa One. Tak jak Sony ze swoim bogatym w darmowe propozycje PlayStation Plus wchodzi jednak na PlayStation 4, Redmond również postanowiło GwG pociągnąć na Xboksie One.

Można się na razie niemniej cieszyć wyłącznie wstępnie. Jak zdradza doskonale kojarzony przez fanów amerykańskich konsol z iksem Major Nelson (czyli Larry Hryb), decyzję o przeniesieniu programu podjęto bowiem niedawno i na same szczegóły (a co dopiero mówić o pierwszych darmowych grach) akcji poczekamy sobie jeszcze trochę czasu. Na pewno nie będzie to początek 2014 roku, tylko później. Takie bezpłatne Dead Rising 3 marzyłoby się wielu, zwłaszcza przy opóźnionej premierze Xboksa One u nas...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.