r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft w najwyższej formie: komunikat o Windowsie 10 przesłonił prognozę pogody

Strona główna AktualnościINTERNET

O kolejnych, coraz bardziej agresywnych, praktykach Microsoftu w promocji aktualizacji do Windowsa 10 pisaliśmy w ciąg ostatnich miesięcy regularnie. Krytyka społeczności nie zrobiła jednak na Microsofcie szczególnego wrażenia. Trudno także liczyć na to, że uczyni to zajście, jakie miało miejsce podczas wczorajszej emisji prognozy pogody w telewizji KCCI 8 News.

Powszechnie znaną mądrość ludową stanowi fakt, że pogodynki zawsze zdecydują się stanąć w miejscu, które pozwoli im na całkowite przesłonięcie regionu mapy, w którym mieszka oglądający. Wkrótce być może wyręczą je efekty działalności Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a

Telewidzowie stacji KCCI, którzy chcieli dowiedzieć się, jakie warunkowi pogodowe czekają ich w ciągu kolejnych dwunastu godzin, napotkali bowiem wczoraj kolejną trudność. Zdecydowaną większość mapy zasłonił bowiem... spektakularny komunikat, w którym Windows proponuje aktualizację do najnowszej wersji systemu.

Wydawałoby się, że w kwestii irytujących komunikatów o aktualizacji do Windowsa 10 widzieliśmy już wszystko, a w Sieci mnożą się kolejne memy wyśmiewające agresywną politykę Microsoftu. Czyżby komunikat miał się na stałe wpisać w popkulturę, podobnie jak to miało niegdyś miejsce z niebieskiem ekranem śmierci?

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.