r   e   k   l   a   m   a
reklama

Microsoft w niecałą dobę sprzedaje milion Xboksów One, też pojawiły się usterki

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W zeszłym tygodniu Sony chwaliło się wynikiem miliona sprzedanych konsol PlayStation 4 w dobę od premiery sprzętu w sklepach, a teraz Microsoft obwieścił, że Xbox One, który zadebiutował na pierwszych rynkach 22 listopada, dociągnął do tego poziomu w niecałe 24 godziny. Przebito dokonania poprzednich dwóch Xboksów w tym względzie. Ponoć zainteresowanie urządzeniem jest tak duże, iż spóźnialscy mają problem z zakupem.

Microsoft szczyci się wstępnie osiągnięciami nabywców w grach (przeszło 60 milionów rozczłonkowanych zombiaków w Dead Rising czy 8,5 miliona zgładzonych przeciwników w Ryse: Son of Rome), odciągając trochę uwagę od faktu, że tak jak jest w przypadku pierwszych PS4, także niektóre Xboksy One niedomagają. Może i faktycznie konsola się nie przegrzewa, ale rośnie liczba zgłoszeń szwankujących czytników, wydających dziwne dźwięki oraz odmawiających współpracy. Według producenta problem nie jest jednak powszechny, a dotknięci nim mogą liczyć na natychmiastową wymianę urządzenia.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial