Microsoft wesprze Polski Portal Marzeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wesprze Polski Portal Marzeń - www.zlotarybka.pl - prowadzony przez Dyżurnego Marzyciela Kraju, Sławomira Rybkę. W ciągu najbliższych 12 miesięcy firma planuje realizację kilkudziesięciu wybranych marzeń przeznaczając na ten cel ok. 30 tys. zł, a także udzielenie wsparcia finansowego na rzecz wydania książki "Marzenia Polaków".

Pomysł Polskiego Portalu Marzeń oparty jest na idei wzajemnej pomocy w realizacji marzeń. Internauci dzielą się nimi, publikując je na Polskim Portalu Marzeń i nawzajem wspierają się w ich urzeczywistnianiu stając się dla siebie "złotymi rybkami". W akcję mogą zaangażować się również podmioty gospodarcze, chcące realizować się w obszarze działań społecznych i charytatywnych. Microsoft w ciągu roku planuje realizację kilkudziesięciu marzeń opisanych na Polskim Portalu Marzeń.

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie w spełnianie marzeń opisanych na Polskim Portalu Marzeń www.zlotarybka.pl, ze względu na oryginalność tej akcji i wielką siłę, jaką ze sobą niesie. Idea wzajemnej, bezinteresownej pomocy wydała nam się na tyle ciekawa, że postanowiliśmy wesprzeć ją realizując wybrane marzenia Internautów. Wierzę, że posiadanie marzeń jest cechą osób patrzących z nadzieją i optymizmem w przyszłość, dlatego z przyjemnością utwierdzimy ich w przekonaniu, że marzenia mogą się spełniać - powiedział Bartłomiej Danek, rzecznik prasowy polskiego oddziału Microsoft.

Microsoft wesprze również pomysłodawcę akcji oraz właściciela i animatora Polskiego Portalu Marzeń, Dyżurnego Marzyciela Kraju - Sławomira Rybkę, uczestnicząc w częściowym finansowaniu kosztów związanych ze zbierania materiałów, podróżami i wydaniem książki "Marzenia Polaków", które planowane jest na drugą połowę 2007 r.

Ten piękny gest to zapewne jedna z form rekompensaty za przypadkowe naruszenie praw do znaku "złotej rybki" przez polski oddział koncernu pod koniec ub. r. O tej historii pisaliśmy w grudniu ub.r.

© dobreprogramy
s