r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft wprowadza integrację Office Web Apps z Facebookiem

Strona główna Aktualności

Microsoft ogłosił wprowadzenie integracji bezpłatnych wersji online Worda, Excela, PowerPointa i OneNote z serwisem społecznościowym Facebook.

Na oficjalnym blogu Microsoftu poinformowano o wprowadzaniu integracji pakietu Office Web Apps z Facebookiem. W popularnym serwisie społecznościowym już można przeglądać dokumenty stworzone za pomocą takich programów jak Word, Excel czy PowerPoint. Użytkownik może więc uzyskać podgląd materiałów załączonych do wiadomości w Facebooku. Po wybraniu odpowiedniej opcji zostaną one otwarte w nowej karcie w przeglądarce internetowej. Oczywiście, dokumenty można jak dotychczas pobierać i zapisywać w pamięci komputera.

Wprowadzenie Office Web Apps do Facebooka zbiegło się w czasie z premierą nowej usługi pocztowej, o której informowaliśmy dzisiaj. Microsoft w odróżnieniu od firm takich jak Google stawia raczej na współpracę z Facebookiem niż konkurencję. Świadczą o tym udostępnione właśnie zmiany czy obsługa Facebooka z poziomu Windows Live Messengera. Darmowe aplikacje Office Web Apps zostały wprowadzone przez Microsoft w czerwcu tego roku. Są zintegrowane z usługą Windows Live SkyDrive, wirtualnym dyskiem hostowanym przez Microsoft "w chmurze", gdzie każdy może przechowywać do 25 GB danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.