reklama

Microsoft wydaje SyncToy 2.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pojawiła się nowa wersja SyncToy - bezpłatnego narzędzia Microsoftu przez wielu, z uwagi na swoją prostotę i efektywność, uważanego za jeden z najlepszych programów do synchronizacji danych.

SyncToy przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, które oprócz komputera stacjonarnego czy laptopa wykorzystują różne urządzenia umożliwiające przechowywanie danych, takie jak palmtopy, zewnętrzne dyski twarde, aparaty, kamery, odtwarzacze mp3, pendrive'y, czy po prostu dodatkowe komputery stacjonarne lub laptopy. Aplikacja udostępnia przejrzysty, a przy tym funkcjonalny menedżer synchronizacji z dowolnym urządzeniem. Aby zapewnić pełną kontrolę nad danymi, prowadzony jest rejestr dokonanych zmian.

Wersja 2.1 pracuje w oparciu o Microsoft Sync Framework 2.0, co umożliwiło znaczne przyspieszenie operacji kopiowania plików. Program lepiej radzi sobie też z błędami systemu plików podczas kopiowania, co jest szczególnie ważne podczas kopiowania przez sieć. Ponadto automatycznie tworzona jest kopia zapasowa konfiguracji, poprawiono także szereg drobnych błędów - rozwiązano między innymi problem z dyskami NAS, wgrywaniem plików do witryny SharePoint, usuwaniem danych w trybie synchronizacji Echo i interfejsem użytkownika.

SyncToy 2.1 w wersji 32- i 64-bitowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Synchronizacja danych.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało