r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft wydaje oficjalny menadżer plików na Windows Phone 8.1

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

O oficjalnym menadżerze plików dla Windows Phone słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Ostatnio mówił o nim Joe Belfiore podczas tzw. AmA (Ask me Anything) na portalu Reddit. Po długich oczekiwaniach i zapowiedziach, aplikacja wreszcie trafiła do marketu Windows Phone.

Menadżer plików od Microsoftu pozwala na zarządzanie danymi zgromadzonymi zarówno w pamięci urządzenia, jak i na karcie microSD. Z poziomu aplikacji możemy wyszukiwać i uruchamiać poszczególne pliki. Menadżer pozwala oczywiście na pełne zarządzanie strukturą folderów. Z poziomu oprogramowania łatwo dodamy dane jako załączniki email lub udostępnimy poprzez OneDrive czy Bluetooth.

Nowe SDK Windows Phone 8.1 pozwala również na tworzenie menadżerów plików przez każdego programistę. Stąd też nie jest to pierwsza aplikacja tego typu w markecie, ale pierwsza od Microsoftu. Wśród tego typu oprogramowania nie wyróżnia się ona niczym szczególnym, ale zapewne będzie rozwijana o kolejne funkcje. Oficjalny menadżer plików na Windows Phone można pobrać za darmo, oczywiście tylko dla systemu w wersji 8.1.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.