Microsoft wydał trzecią zbiorczą paczkę poprawek dla Windows 10

Strona główna Aktualności

O autorze

W usłudze Windows Update pojawiła się kolejna, trzecia już zbiorcza paczka poprawek dla najnowszego systemu operacyjnego Windows 10. W przypadku większości komputerów jest ona instalowana zupełnie automatycznie, użytkownicy nie muszą więc podejmować w związku z tym żadnych działań, a system nie informuje o konieczności ponownego uruchomienia.

Paczka została oznaczona numerem KB3081438, niestety firma Microsoft nie opublikowała żadnej dokładnej listy zmian, jakie są wraz z nią wprowadzane. Opis ogranicza się do lakonicznego stwierdzenia, że aktualizacja zawiera ulepszenia, które zwiększają funkcjonalność Windows 10. Jako iż jest to paczka zbiorcza, zawiera także wszystkie poprzednio wydane poprawki.

Możliwe, że paczka ta ma na celu poprawę błędów, na jakie napotykali użytkownicy próbujący zainstalować niektóre poprzednie aktualizacje. W Sieci pojawiają się już jednak informacje, że i w tym przypadku dotykają one niektórych użytkowników. Nasze testy nie wykazały żadnych problemów, choć paczka nie poprawiła m.in. braku interfejsu w ustawieniach adapterów VPN.

© dobreprogramy
s