Microsoft wyróżnia polskie firmy

Strona główna Aktualności

O autorze

Laureatami tegorocznego konkursu Microsoft Partner Program Awards w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zostały cztery polskie firmy.

W tym roku jury konkursu doceniło krakowski Axence za oprogramowanie do zarządzania siecią nVision, krakowski Comarch za system klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ALTUM, warszawską firmę DCS Computer Consultants Group za aplikację Orange E-mail Box, zaimplementowaną u operatora Orange oraz wrocławski IT-Dev za rozwiązanie IT-Dev SharePoint DSL ToolKit for Visual Studio.

Ciekawostką jest, że jedno z rozwiązań - Comarch ALTUM - w chwili obecnej nie jest jeszcze w ogóle oferowane w Polsce. System ten powstał z myślą o rynkach zagranicznych - przede wszystkim Niemczech, Ukrainie, Włoszech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Wersja dostosowana do polskich wymagań ma pojawić się w 2009 roku pod nazwą CDN Altum.

Microsoft Partner Program Awards to konkurs w którym wyróżniane są firmy oferujące innowacyjne rozwiązania przygotowane na bazie narzędzi i rozwiązań firmy Microsoft. Zwycięzcy i finaliści konkursu zostaną oficjalnie nagrodzeni podczas Microsoft Worldwide Partner Conference 2008 - ogólnoświatowej konferencji dla partnerów firmy, która odbędzie się w tym roku w Houston, w dniach 7-10 lipca.

Warto dodać, że w ubiegłorocznej edycji konkursu Microsoft Partner Program Awards nie została nagrodzona żadna firma z Polski.

© dobreprogramy