r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft zadowolony z NUads, będzie więcej reklam na Xboksie 360

Strona główna Aktualności

Microsoft szukał sposobów na to, żeby zarobić dodatkowo na Xboksie 360 oraz jego użytkownikach i szybko wprowadził reklamy pokazywane na kafelkach bezpośrednio w menu głównym konsoli, których wyświetlanie z czasem udoskonalił. Od połowy zeszłego roku firma ruszyła z kampanią promującą pomysł na NUads, czyli reklamy interaktywne. Okazały się one strzałem w dziesiątkę, więc w przyszłości możemy spodziewać się ich dużo więcej.

Akcje przeprowadzane w ten sposób cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko reklamodawców, lecz również posiadaczy konsoli, którzy niejednokrotnie za zapoznanie się z kilkusekundowymi spotami nagradzani są drobnymi prezentami w cyfrowej formie (jak tapety, obrazki gracza czy elementy ubioru dla awatara). Często reklamy przedstawiane są także w formie prostych, przystępnych gier. Wyniki ankiet pokazują, że NUads to prawdziwy przełom w reklamach telewizyjnych i możecie wyglądać większych inwestycji z naszej strony na ten cel oraz ogólnie reklamy w formie wideo — mówi Ross Honey, głowa działu Xbox Live Entertainment and Advertising.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.