r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft zapłaci za zakupy

Strona główna Aktualności

Microsoft zapowiedział wprowadzenie usługi Live Search Cashback dzięki której użytkownicy, którzy znajdą produkt za pomocą wyszukiwarki Live Search a następnie dokonają jego zakupu otrzymają zwrot od 2% do 30% ceny.

Live Search Cashback to w rzeczywistości znana już usługa Jellyfish Cash Back, którą Microsoft kupił w październiku i oferuje teraz pod nową marką. Główną usługą Jellyfish jest porównywanie cen a Microsoft chciał mieć coś, co mogłoby konkurować z Google Shopping. Ofertą Cashback są objęte miliony produktów setek różnych marek. Użytkownicy będą otrzymywali pieniądze na konto PayPal, konto bankowe lub też czekiem. Będą je mogli jednak odebrać tylko przez 60 dni i pod warunkiem uzbierania co najmniej 5 dolarów.

Nie jest to pierwsza próba zyskania lojalności użytkowników. W przeszłości Microsoft uruchomił grę Chicktionary, w której za układanie słów z liter można było otrzymać różne nagrody. Dało to wzrost udziału w rynku do 13,5%, jednak był on tylko tymczasowy i niedługo potem udział spadł z powrotem to wartości jednocyfrowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.