r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft zapowiada usługę Xbox Fitness dla Xboksa One

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Microsoft promuje Xboksa One już nie tylko jako przyszłość salonowej rozrywki, ale także przełom w temacie utrzymywania graczy w formie. Szał na zdrowe ciało zawsze w modzie i dlatego z myślą o nowej konsoli oraz ulepszonym sensorze Kinect powstaje usługa Xbox Fitness. Dobrano najlepsze filmy instruktażowe, by wzbogacić je o elementy interaktywne, skłaniające do aktywnego wysiłku. Do zrzucania tkanki tłuszczoej zachęcą nas między innymi Tony Horton, Shaun T, Jillian Michaels czy Tracy Anderson.

Urządzenie rozpozna, jak bardzo się przykładamy do ćwiczeń, oczywiście dając nam znać, gdy się zbytnio obijamy, a także kiedy zrobić przerwę, żeby nie przyprawić się o zawał serca — poprzez wyczuwanie tętna. W zależności od tego, ile czasu poświęcać będziemy na szlifowanie kondycji, system zaproponuje odpowiednie programy. Żebyśmy mieli poczucie spełnienia, dostaniemy szereg nagradzanych wyzwań do wypełniania. Usługa Xbox Fitness zadebiutuje pod koniec roku i przynajmniej do grudnia następnego będzie bezpłatna dla użuytkowników konsoli opłacających abonament Gold.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.