r   e   k   l   a   m   a
reklama

Microsoft zaprasza do programu beta IE8

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak poinformował serwis ActiveWin, Microsoft rozpoczął rozsyłanie zaproszeń do programu beta kolejnej wersji przeglądarki Internet Explorer oznaczonej numerem 8. Jak dotąd prace nad IE8 nie były raczej specjalnie widoczne, a Microsoft posądzano wręcz o brak jakiegokolwiek postępu. Niedawno jednak okazało się, że programiści faktycznie pracują nad nową wersją, która w grudniu przeszła pomyślnie test Acid2.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wersja beta ma się pojawić jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Już teraz Microsoft zaprasza więc wybranych użytkowników do zamkniętego programu beta, w ramach którego będzie można brać czynny udział w testach oraz zgłaszać błędy. Co ważne, wersja beta ma również zostać udostępniona publicznie - najpewniej w późniejszym terminie. Dzięki temu każdy będzie mógł sam ocenić, czy po latach zastoju IE8 będzie w stanie na poważnie konkurować z prężnie rozwijającymi się Firefoksem i Operą.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic