Microsoft zaprasza na internetową konferencję Vort-Ex

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zaprasza wszystkich internautów do udziału w środkowoeuropejskiej edycji bezpłatnej konferencji Vort-Ex 2008, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada. Konferencja stanowi echo innego dużego wydarzenia, MIX 2008, spotkania kierowanego do twórców witryn internetowych i programistów. Vort-Ex będzie jednak imprezą niecodzienną - odbędzie się w całości wirtualnie, a uczestnictwo w sesjach technicznych polegać będzie na uruchomieniu witryny konferencyjnej na swoim własnym komputerze w domowym zaciszu.

Tematem konferencji będą m.in. narzędzia firmy Microsoft z rodziny Expression, technologia WPF i Silverlight oraz zagadnienia związane z budową nowoczesnych witryn internetowych, takie jak CSS, AJAX i WPF/E. Na stronach konferencji dostępna jest pełna agenda. Wszystkie sesje zaplanowane zostały na godziny popołudniowe (od godziny 14). Aby wziąć udział w konferencji należy wcześniej się zarejestrować.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza