reklama

Microsoft zbiera sugestie na temat Internet Explorera 9

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Internet Explorer 8 już dawno wydany, choć Microsoft jeszcze cały czas dodaje do przeglądarki nowe funkcje w wersji wbudowanej w Windows 7. Niemniej najwyższy już czas, by zacząć na poważnie myśleć o Internet Explorer 9.

Właśnie w tym celu beta-testerzy Internet Explorer 8 otrzymali możliwość zgłaszania nowego rodzaju raportów - wszelkiego rodzaju błędów zauważonych w najnowszej wersji IE, a także sugestii nowych funkcjonalności czy ogólnie dotyczących dalszego rozwoju Internet Explorera. Sugestie te mogą być oceniane przez innych testerów, a Microsoft zapowiada, że te najbardziej wartościowe będzie uważnie śledził i weźmie pod uwagę w procesie tworzenia dziewiątej wersji IE.

Choć formularz zgłaszania problemów jest niedostępny publicznie, to jednak z pewnością oprócz części redakcji vortalu także wśród naszych czytelników znajdzie się sporo beta-testerów Internet Explorera - zapraszamy więc wszystkich do zgłaszania swoich propozycji w komentarzach, a osoby z dostępem do formularza zachęcamy do przekazywania tych najciekawszych Microsoftowi.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama