r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft zdradza kolejne zmiany w Windows 8 beta

Strona główna Aktualności

Microsoft poinformował o kolejnych zmianach, jakie znajdą się w wersji beta systemu Windows 8. Wiele z nich dotyczy nowego ekranu startowego, a także nowego interfejsu Metro.

Firma z Redmond planuje wprowadzić więcej funkcji związanych z personalizację Start Screen, czyli ekranu startowego w systemie Windows 8 beta. Pozwoli to użytkownikom na edycję ustawień i funkcji zgodnie z ich oczekiwaniami. Będzie można między innymi zmieniać wielkość grup, a także poszczególnych płytek. Poprawki obejmą również ekran wyświetlający aplikacje. Programy będą w przyszłości podzielone na grupy, nie zaś - jak dotychczas - dostępne w porządku alfabetycznym. Ma to ułatwić orientację i odnajdywanie interesujących nas narzędzi.

Kolejne zmiany w Windows 8 beta, jakie zapowiedział Microsoft, to listy szybkiego dostępu znane z Windows 7. Według informacji podanych na blogu firmy przez Stevena Sinofsky’ego, funkcja ta pojawi się w kolejnym wydaniu systemu, ale będzie dopasowana do interfejsu Metro. Listy szybkiego dostępu będą bardziej zorientowane na dostęp do aplikacji. Poza tym dowiedzieliśmy się, że w Windows 8 beta ekran startowy zostanie dopasowany do komputerów z większymi ekranami. W dalszej kolejności cały interfejs Metro będzie rozwijany z myślą o dużych monitorach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.