r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft-Yahoo!: reaktywacja?

Strona główna Aktualności

Temat przejęcia Yahoo! przez Microsoft wydaje się już zamierzchłą przeszłością, a tymczasem okazuje się, że Microsoft poważnie myśli o dokończeniu transakcji - a przynajmniej o zakupie części firmy związanej z wyszukiwaniem.

Steve Ballmer powiedział w wywiadzie dla Financial Times, że właśnie teraz jest najlepszy moment na dokończenie sprawy. Obie firmy są bowiem w fazie ważnych zmian jeśli chodzi o kadrę zarządzającą. Qi Lu, były szef działu wyszukiwania w Yahoo! pracuje teraz jako dyrektor działań on-line w firmie Microsoft. Yahoo! szuka również nowego dyrektora zarządzającego - głównymi kandydatami są Carol Barz wywodząca się z Autodesku i Susan Decker, aktualna prezydent Yahoo!.

Wypowiedź Ballmera może dziwić, zwłaszcza po tym, jak jeszcze całkiem niedawno stanowczo odcinał się od pomysłów wznawiania oferty przejęcia Yahoo!. Microsoft oficjalnie jeszcze nie skomentował wypowiedzi swojego dyrektora zarządzającego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.