reklama

Middle-earth: Shadow of Mordor, czyli kolejna gra w świecie Władcy Pierścieni

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Dawno nie było żadnej gry w świecie Władcy Pierścieni i wydawca Warner Bros. postanowił to nadrobić. Firma na PC, Xboksa 360, Xboksa One, PS3 oraz PlayStation 4 zapowiedziała projekt Middle-earth: Shadow of Mordor powstający w studiu Monolith Productions. Będziemy mieli do czynienia z TPP akcji z historią, która toczyła się całe lata przed tą przedstawianą w popularnych filmach czy wcześniej książkach Tolkiena.

Głównym bohaterem został waleczny Talion, zamordowany wraz z rodziną przez sługusów Saurona. Powraca on do życia za sprawą ducha zemsty i obdarzony nadprzyrodzonymi mocami rusza do Mordoru, by odpłacić złemu pięknym za nadobne. Twórcy dumni są z opracowanego na potrzeby gry systemu, który bierze pod uwagę nasze poczynania. Świat ma reagować dynamicznie na podejmowane decyzje, przykładowo to, kogo gdzie zgładziliśmy, żeby w każdej kolejnej rozgrywce generować inne następstwa. Tytuł powstaje przy współpracy Petera Jacksona i Weta Workshop.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić