MidiMeow 1.02

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty program do konwersji plików w formacie MIDI na pliki muzyczne w formacie WAV, MP3 (bitrate 128 lub 192) lub OGG. Obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy wskazać plik MIDI, który chcemy poddać konwersji i wybrać nazwę oraz format pliku wynikowego. Dodatkowo można skorygować częstotliwość próbkowania. Ze względu na fakt, iż konwersja dokonywana jest przy pomocy układu syntezatora karty dźwiękowej, wierność brzmienia wykorzystywanych w pliku instrumentów zależy bezpośrednio od jakości tego układu. Co za tym, idzie efekty wynikowe mogą być różne przy różnych kartach dźwiękowych.

Uwaga!

Przed dokonaniem konwersji należy we Właściwościach Nagrywania (w Regulacji Głośności) karty dźwiękowej wybrać odpowiednie urządzenie nagrywające (w zależności od zainstalowanej karty będą to np. Mieszane wyjścia Wave). Dla zredukowania poziomu szumów i zakłóceń zaleca się wyciszenie wszystkich urządzeń odtwarzających we Właściwościach Odtwarzania poza Syntezatorem i nie ustawianie maksymalnego poziomu głośności Syntezatora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!