r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Midori w wersji 0.2.8 wydane

Strona główna Aktualności

Wydano kolejną wersję mało znanej przeglądarki internetowej Midori 0.2.8 dla Linuksa.

Midori to przeglądarka internetowa dla systemu Linux bazująca na silniku WebKit. Program rozwijany jest z dużym naciskiem na szybkość działania, niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe i oferowanie najbardziej potrzebnych funkcji. Przeglądarka posiada mechanizm przeglądania w kartach, sprawdzania pisowni, wsparcie dla skryptów i stylów użytkownika oraz obsługę rozszerzeń. Midori oferuje także stosunkowo duże możliwości konfiguracji. Pozwala między innymi na zarządzanie interfejsem, ustawieniami prywatności czy zewnętrznymi aplikacjami.

Najnowsza wersja przeglądarki przywraca przyciski - "zakładki" i "wróć", które w poprzedniej wersji usunięto z paska narzędziowego. Pasek transferu jest wyświetlany nawet w przypadku ukrycia pasku statusu. Wprowadzono również możliwość korzystania z klawisza Delete do usuwania sugestii podczas automatycznego wypełniania formularzy na stronach WWW. Poprawiono też błędy związane z obsługą niektórych przycisków, zaś zakładka Minimize Tab została przemianowana na Show Tab Icon Only. Z wszystkimi zmianami w przeglądarce można zapoznać się na stronach producenta.

r   e   k   l   a   m   a

Midori 0.2.8 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.