reklama

Midrey YouTube Downloader 1.1.2.23

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program

Midrey YouTube Downloader to program do ściągania filmów i muzyki z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych stron. Program został wyposażony także w konwerter filmów i możliwość wydobycia z nich muzyki.

W oknie programu należy podać odnośnik do filmu, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie zostanie zapisany. Program może też automatycznie przechwytywać linki do filmów ze schowka. Program nie pozwala niestety na pobieranie całych list odtwarzania.

Przy wyborze sposobu pobierania filmu można wybrać jakość i format zapisu (dla YouTube'a jest to MP4, FLV lub 3GP). W opcjach tych znajduje się też możliwość pobrania samego dźwięku w formacie MP4.

Pobierane filmy są dopisywane do kolejki, a już pobrane materiały zachowywane w kolekcji, z podziałem na filmy i pliki dźwiękowe.

Po pobraniu filmu można go także przekonwertować. Do wyboru mamy tu formaty AVI, FLV, MKV, WMV oraz MP3 dla plików dźwiękowych.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ROYTER3511   6 #1 05.12.2017 12:11

Fajny ,prosty programik do pobierania filmów,można pobierać kilka równocześnie.
Jeśli chodzi o konwertowanie to robi to w miarę szybko, ale po konwersji w/w programem filmy są niestety słabej jakości mimo iż materiał źródłowy był bardzo dobry,(tu jeżeli ktoś ceni jakość zdecydowanie wybrać coś innego ).
Nie pobierzemy natomiast z takiej ilości serwisów jak to robi np.Video DownloadHelper dodatek do przeglądarek (niestety brak do safari) czy b.fajny program JDownloader 2.0 PL,dostępny zresztą na portalu https://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Mac,65822.html
Ogólnie do pobierania z popularnych serwisów jak najbardziej polecam.

reklama