Międzynarodowy kontrakt Comarchu

Strona główna Aktualności

O autorze

"Wiodący światowy koncern energetyczny" podpisał ramową umowę z polską firmą Comarch na budowę, wdrożenie, integrację i utrzymywanie globalnego systemu lojalnościowego opartego o rozwiązanie Comarch AURUM LoyaltyCare.

W ramach umowy, której wartość w zależności od liczby krajów może osiągnąć 20 milionów Euro, Comarch wdroży swój system w najważniejszych dla koncernu rejonach geograficznych. Umowa ramowa obejmuje podpisane do tej pory kontrakty ze spółkami zależnymi koncernu dotyczące wdrożenia systemu w jednym z krajów zachodnioeuropejskich o wartości 4,1 mln Euro. System będzie hostowany w Polsce, w centrach danych Comarch. Aktualnie prowadzone są negocjacje z przedstawicielstwami koncernu w kolejnych krajach na całym świecie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że jeden z największych na świecie koncernów energetycznych zaufał nam jako solidnemu dostawcy i wybrał Comarch spośród bardzo licznej grupy światowych producentów systemów lojalnościowych. Potwierdza to bardzo wysoką jakość naszych systemów informatycznych. Mamy nadzieję, że ten kontrakt otworzy nam drzwi do kolejnych umów w sektorze energetycznym na całym świecie. mówi Paweł Przewięźlikowski, Wiceprezes Comarch SA.

System lojalnościowy Comarch AURUM LoyaltyCare należy do szerokiej grupy systemów klasy CRM (Customer Relationship Management) i umożliwia tworzenie programów marketingowych i lojalnościowych, które w bardzo istotny sposób wpływają na jeden z podstawowych wskaźników biznesowych, jakim jest "Customer retention", czyli wskaźnik utrzymania klienta. Funkcjonuje on jako jeden z najważniejszych w biznesie głównie z tego względu, że koszty pozyskania klienta są siedmiokrotnie wyższe aniżeli utrzymanie "starego". Dzięki systemowi AURUM LoyaltyCare firmy zwiększają również wiedzę o kliencie, ilość zawieranych transakcji, oraz poprawiają jakość komunikacji ze swoimi kontrahentami.

Jak poinformował nas Daniel Kordel - specjalista Public Relations w Comarch, za kilka dni zostanie ujawniona nazwa "tajemniczego" koncernu z którym została podpisana umowa.

© dobreprogramy
s