Might & Magic: Duel of Champions Might & Magic: Duel of Champions 3.25.2

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Might & Magic: Duel of Champions to kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum Heroes of Might and Magic. Dostępna jest w wersji na komputery PC z systemem Windows oraz iPady z iOS.

Podstawowe zasady gry nie odbiegają od kanonu tego gatunku. Gracze wystawiają przeciwko sobie jednostki, te posiadają takie współczynniki jak atak i obrona. Tym co wyróżnia Might & Magic: Duel of Champions jest ilość elementów dodatkowych, rozszerzających rozrywkę. Mamy rozwijane co turę współczynniki bohatera, kilka rodzajów wojsk oraz czarów, karty specjalne, 2 linie frontu itp.

Nawet gracze obeznanie z grami karcianymi mogą mieć początkowo problemy z opanowaniem wszystkich specyficznych elementów gry. Na szczęście w zasady wprowadza nas długi samouczek jak i rozbudowana kampania. Dzięki tej ostatniej możemy także zebrać dodatkowe środki i karty. Zdecydowaną większość elementów, w tym zestawy nowych kart możemy zakupić za złoto, choć są wyjątki, zwłaszcza zaraz po premierze nowych dodatków.

Gra oferuje sporą ilość trybów oraz możliwości zdobywania kart. Pod tym względem znacznie odbiega od ubogiego Hearthstone. Dodatkowym atutem jest pełne spolszczenie, które pomaga w zrozumieniu rozbudowanych zasad. Might & Magic: Duel of Champions może początkowo odstraszać ilością mechanizmów gry i walki, ale po kilku pojedynkach nie powinna mieć przed nami tajemnic. Zabaw na iPadzie jest przyjemna, a darmowa dystrybucja sprawia, że każdy może sam spróbować swoich sił w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!