Might & Magic: Elemental Guardians Might & Magic: Elemental Guardians 4.40

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Might & Magic: Elemental Guardians to gra osadzona w uniwersum Might & Magic, której twórcy oferują połączenie RPG-a i strategii.

Zabawa skupia się na kolekcjonowaniu rozmaitych stworzeń oraz wystawianiu ich w coraz bardziej wymagających starciach. Poszczególne bitwy rozgrywane są w systemie turowym, dzięki czemu Might & Magic: Elemental Guardians idealnie sprawdza się podczas zabawy na urządzeniach mobilnych (zawsze możemy wstrzymać grę, a następnie wrócić do niej w późniejszym czasie).

Might & Magic: Elemental Guardians zawiera rozbudowany system rozwoju postaci. Wraz z postępami w kampanii ulepszamy nie tylko swojego bohatera, którego uprzednio stworzyliśmy, wybierając jeden z trzech magicznych domów, ale także podległe nam jednostki (mowa zarówno o statystykach poszczególnych stworzeń, jak i umiejętnościach, którymi dysponują).

Istotne znaczenie w Might & Magic: Elemental Guardians mają rozmaite żywioły (ogień, woda i ziemia). Musimy pamiętać, że niektórzy wrogowie są odporni na pewne ataki, podczas gdy inni wprost przeciwnie. Dlatego przed rozpoczęciem danego starcia należy wybrać członków drużyny w taki sposób, by byli oni w stanie pokonać rywali.

Might & Magic: Elemental Guardians wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Tytuł pobierzemy za darmo, ale w toku rozgrywki będziemy mogli zakupić rozmaite dodatki przy użyciu prawdziwych pieniędzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!