Mighty Dragons 1.0.3

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mighty Dragons to bardzo sympatyczna zręcznościowa strzelanka z elementami RPG. W tym bezpłatnym projekcie wcielamy się w trenera smoków, który dzięki ich pomocy odpiera ataki kolejnych fal stworów najprzeróżniejszych. W miarę likwidowania wrogów, zaliczania sukcesów oraz porażek, dzielny bohater rozwija swoje zdolności ofensywne i defensywne, stając się coraz skuteczniejszym w walce. Potrzebuje do tego pieniędzy.

Złoto, srebro czy klejnoty wypadają z pokonanych nieprzyjaciół. Raz na jakiś czas mierzyć przyjdzie się z dużym bossem, po którego pobiciu zgromadzone środki spożytkować będzie można na otworzenie specjalnych skrzyń z bonusami. Tu możliwości jest niemal bez liku, od poprawy szybkostrzelności smoka, po zupełnie nowy jego rodzaj, dający inne ataki. Są gadziny ogniste, trujące czy elektryczne.

Ponadto stale inwestujemy punkciki w drzewko umiejętności. Tych również mamy całą masę, co tylko przekłada się na frajdę czerpaną z rozgrywki. Zabawa jest w sumie prosta, ale jednak z takim ogromem możliwości, że trudno oderwać się od komputera. Gra zapisuje postępy, więc nie ma problemu by przerwać ją w którymś momencie, a później w wolnej chwili znowu stanąć do walki. Tytuł spodoba się również młodszym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, skrzynie z bonusami i drzewko umiejętności
menu gry
ocena użytkownika
08.05.2016 10:18 • Recenzja do wersji 1.0.3

Fajna gierka ze świetną oprawą audiowizualną. Trochę jak strzelanie do kaczek z gry wideo. Sterowanie nie sprawia problemów. Poziom trudności gry nie jest wymagający. Gra się bardzo przyjemnie. Plus za skrzynie z bonusami i drzewko umiejętności. Trochę słabe i mało przejrzyste menu gry, poza tym innych minusów brak.