MightyText

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

MightyText to niewielka aplikacja dla systemu Android, dzięki której możliwe jest wyświetlanie na komputerze powiadomień z telefonu. Możliwości aplikacji są jednak większe, pozwala bowiem m.in. na pisanie SMSów czy też przeglądanie zdjęć bezpośrednio z poziomu komputera.

Na samym telefonie aplikacja działa w sposób „symboliczny”, po uruchomieniu prosi o wybór konta Google, oraz instalację odpowiedniego dodatku do przeglądarki Firefox lub Chrome zainstalowanych na komputerze. Po sparowaniu konta, pozostaje jedynie możliwość niewielkiej zmiany ustawień powiadomień. Aplikacja może powiadamiać o wiadomościach SMS i MMS, a także o wykonywanych połączeniach (zarówno przychodzących jak i wychodzących), tworzy również ich automatyczną kopię zapasową.

Dodatkowym atutem jest możliwość automatycznego przesyłania zdjęć i nagrań wideo. Aby użytkownik nie obciążał nadmiernie swojego pakietu internetowego i baterii, MighyText może działać jedynie przy połączeniu za pomocą WiFi, a zdjęcia i wideo przesyłać tylko przy urządzeniu podłączonym do ładowarki. Dostęp do danych jest możliwych z poziomu przeglądarki i strony projektu. Tam użytkownik otrzymuje dostęp do kontaktów, wiadomości i przesłanych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 03.01.2015 19:39

Ja osobiście korzystam i polecam MyPhoneExplorer - mogę robić nim baaardzo wiele ze swoim smartfonem. Uważnie instalować aby pominąć/anulować dodatki adware doklejane do niektórych instalatorów. Pozdrawiam.

  #2 21.07.2014 08:15

Nie to żebym był fanem tej apki, ale bzdury piszesz, że sms`ów nie widać na PC. Pomimo, że apka naprawdę fajna, to ma jedną wielką wadę: wersja pełna jest płatna abonamentowo i wcale nie mało, jak na takie małe udogodnienie...

  #1 18.04.2014 17:38

po przyjściu sms'a na telefon, nie widać go na pc bez odczytania na telefonie :/